Šis 2.4 GDi MT 4WD (150 hp) variklis buvo montuojamas Typ N50 Minivenas kėbule, kuris Mitsubishi buvo gaminamas nuo 1998m. iki 2004m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4600mm |
| Plotis | 1775mm |
| Aukštis | 1690mm |
| Važiuoklės bazė | 2780mm |
| Priekinė ašis | 1500mm |
| Galinė ašis | 1535mm |
| Prošvaisa | 155mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1930litre |
| Min. bagažinės talpa | 240litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1685kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2260kg |
| Tūris / talpa | 575kg |
| Permitted road-train weight | 3860kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2351cm3 |
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86.5mm |
| Stūmoklio eiga | 100mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 223Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 63litre |
| Maksimalus greitis | 185km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 470 to 780km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Trailing arms, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Miestas | 16.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.