Šis 1.5 DCi MT (82 hp) variklis buvo montuojamas N16 [Restyling] Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Degalų bako talpa | 60litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.1litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 14.5second |
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Kuras | Dyzelinas |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 000 to 1 460km |
| Pakrauto automobilio svoris | 1735kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1141kg |
| Prošvaisa | 140mm |
| Galinė ašis | 1461mm |
| Ilgis | 4199mm |
| Plotis | 1709mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Važiuoklės bazė | 2540mm |
| Aukštis | 1450mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1020litre |
| Min. bagažinės talpa | 355litre |
| Priekinė ašis | 1470mm |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Tūris / talpa | 565kg |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Įpurškimas | Common Rail |
|---|---|
| Sukimo momentas | 184Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 000RPM |
| Variklio galia | 82bhp |
| Tūris / talpa | 1461cm3 |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750RPM |
| Miestas | 6.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.