Šis 1.8 AT (116 hp) variklis buvo montuojamas N16 [Restyling] Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 163Nm |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1769cm3 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 600RPM |
| Variklio galia | 116bhp |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Cilindro skersmuo | 80mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Degalų bako talpa | 60litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.2litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.6litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.8second |
| Maksimalus greitis | 173km/h |
| Kuras | 95 RON |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 570 to 970km |
| Pakrauto automobilio svoris | 1745kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1163kg |
| Prošvaisa | 140mm |
| Galinė ašis | 1461mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1020litre |
| Min. bagažinės talpa | 355litre |
| Priekinė ašis | 1471mm |
| Važiuoklės bazė | 2540mm |
| Aukštis | 1450mm |
| Ilgis | 4199mm |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Plotis | 1709mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Tūris / talpa | 565kg |
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Automatinė |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Miestas | 12.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.