Šis 2.0 AT (105 hp) variklis buvo montuojamas U11 Universalas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1983m. iki 1991m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 17 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 162Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1973cm3 |
| Variklio galia | 105bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84.5mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4405mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1420mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Priekinė ašis | 1455mm |
| Galinė ašis | 1445mm |
| Prošvaisa | 185mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1200kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1745kg |
| Tūris / talpa | 545kg |
| Min. bagažinės talpa | 566litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1663litre |
| Permitted road-train weight | 2900kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Maksimalus greitis | 167km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.4second |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 10.5m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 12 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.