Šis 2.0 D MT (58 hp) variklis buvo montuojamas U11 Universalas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1983m. iki 1991m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 17 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4440mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1420mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Priekinė ašis | 1450mm |
| Galinė ašis | 1445mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1220kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1765kg |
| Tūris / talpa | 545kg |
| Min. bagažinės talpa | 566litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1663litre |
| Permitted road-train weight | 1155kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1952cm3 |
| Variklio galia | 58bhp |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 113Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2400RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.6litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Maksimalus greitis | 135km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 19.5second |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.5m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 6.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.