Šis 1.8 AT 4WD (120 hp) variklis buvo montuojamas G10 [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 161Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1769cm3 |
| Variklio galia | 120bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 88mm |
| Stūmoklio eiga | 80mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4470mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1445mm |
| Važiuoklės bazė | 2535mm |
| Priekinė ašis | 1490mm |
| Galinė ašis | 1470mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1270kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1482kg |
| Min. bagažinės talpa | 395litre |
| Maks. bagažinės talpa | 395litre |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 52litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.6litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 840km |
| Maksimalus greitis | 186km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.8second |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 8.2m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Miestas | 12.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.