Šis 2.0 CVT (150 hp) variklis buvo montuojamas G10 [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 200Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 80mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4470mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1445mm |
| Važiuoklės bazė | 2535mm |
| Priekinė ašis | 1490mm |
| Galinė ašis | 1470mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1270kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1482kg |
| Min. bagažinės talpa | 395litre |
| Maks. bagažinės talpa | 395litre |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 52litre |
| Maksimalus greitis | 201km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 440 to 680km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 8.2m |
| Miestas | 14.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.