Šis 2.0 MT 4WD (91 hp) variklis buvo montuojamas D21 Regular Cab pickup 2-doors kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 860km |
| Kuras | 92 RON |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 91bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 167Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4390mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1715mm |
| Važiuoklės bazė | 2650mm |
| Priekinė ašis | 1425mm |
| Galinė ašis | 1385mm |
| Prošvaisa | 220mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1450kg |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 8.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.