Šis 2.7 D MT 4WD (85 hp) variklis buvo montuojamas D21 Regular Cab pickup 2-doors kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.1litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | to 980km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 2663cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 85bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 300RPM |
| Sukimo momentas | 177Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2200RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4690mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1710mm |
| Važiuoklės bazė | 2950mm |
| Priekinė ašis | 1425mm |
| Galinė ašis | 1385mm |
| Prošvaisa | 220mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1590kg |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Užmiestis | 7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.