Šis 3.5 AT (240 hp) variklis buvo montuojamas E50 Minivan 5-doors kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 353Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 3498cm3 |
| Variklio galia | 240bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 95.5mm |
| Stūmoklio eiga | 81.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 8 |
| Ilgis | 4755mm |
| Plotis | 1800mm |
| Aukštis | 1955mm |
| Važiuoklės bazė | 2900mm |
| Priekinė ašis | 1510mm |
| Galinė ašis | 1515mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2050kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2490kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 68litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.7litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 850km |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.9m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 16.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.