Šis 2.8 D MT (93 hp) variklis buvo montuojamas C33 Hardtop kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1993m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hardtop |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4710mm |
| Plotis | 1720mm |
| Aukštis | 1380mm |
| Važiuoklės bazė | 2720mm |
| Priekinė ašis | 1460mm |
| Galinė ašis | 1470mm |
| Pakrauto automobilio svoris | 1695kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1435kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2825cm3 |
| Variklio galia | 93bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 800RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 71mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 177Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2400RPM |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.3litre |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Vidurkis | 6.1 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.