Šis 2.0 AT (125 hp) variklis buvo montuojamas C33 Hardtop kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1993m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 172Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 125bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 78mm |
| Stūmoklio eiga | 69mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kėbulas | Hardtop |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4710mm |
| Plotis | 1720mm |
| Aukštis | 1380mm |
| Važiuoklės bazė | 2720mm |
| Priekinė ašis | 1460mm |
| Galinė ašis | 1470mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1330kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1605kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.6litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Vidurkis | 9.1 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.