Šis 4.1 AT (270 hp) variklis buvo montuojamas Y32 Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1992m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 378Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 4130cm3 |
| Variklio galia | 270bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 93mm |
| Stūmoklio eiga | 76mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4880mm |
| Plotis | 1770mm |
| Aukštis | 1390mm |
| Važiuoklės bazė | 2760mm |
| Priekinė ašis | 1500mm |
| Galinė ašis | 1495mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1650kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.1litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 610 to 1 130km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.1m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 15.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.