Šis 1.2 CVT (79 hp) variklis buvo montuojamas K14 Hečbekas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3780mm |
| Plotis | 1665mm |
| Aukštis | 1515mm |
| Važiuoklės bazė | 2451mm |
| Priekinė ašis | 1469mm |
| Galinė ašis | 1476mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 940kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1215kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1198cm3 |
| Variklio galia | 79bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 106Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Cilindro skersmuo | 78mm |
| Stūmoklio eiga | 83mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Degalų bako talpa | 41litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 610 to 950km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.7second |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.4m |
| Miestas | 8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.