Šis 2.5 MT L2H2 Combi (147 hp) variklis buvo montuojamas E26 Caravan minibus kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.24litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Kuras | 92 RON |
| Tūris / talpa | 2488cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 147bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 213Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 100mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 10 |
|---|---|
| Ilgis | 5080mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 2285mm |
| Važiuoklės bazė | 2940mm |
| Priekinė ašis | 1475mm |
| Galinė ašis | 1450mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1980kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2530kg |
| Tūris / talpa | 550kg |
| Loading height | 625mm |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam, Dampers, Cylindrical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 13.5 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.