Šis 2.5 Turbo dCi MT (129 hp) variklis buvo montuojamas E26 Caravan minibus kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.93litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 2488cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 129bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 200RPM |
| Sukimo momentas | 356Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1400up to 2 000 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 100mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 1014 |
|---|---|
| Ilgis | 5230mm |
| Plotis | 1880mm |
| Aukštis | 2285mm |
| Važiuoklės bazė | 2940mm |
| Priekinė ašis | 1660mm |
| Galinė ašis | 1635mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2250kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3020kg |
| Tūris / talpa | 770kg |
| Loading height | 625mm |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam, Dampers, Cylindrical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 10.3 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.