Šis 2.3 dCi DCT FWD L2H3 (125 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Van kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 43 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.3litre |
| Degalų bako talpa | 105litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 060 to 1 400km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Tūris / talpa | 2298cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 125bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 310Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 101.3mm |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 14.1m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
|---|---|
| Ilgis | 5548mm |
| Plotis | 2070mm |
| Aukštis | 2500mm |
| Važiuoklės bazė | 3682mm |
| Priekinė ašis | 1750mm |
| Galinė ašis | 1730mm |
| Prošvaisa | 174mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1931kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3500kg |
| Tūris / talpa | 1569kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 3083x1765x2144mm |
| Loading height | 543mm |
| Cargo compartment volume | 12.3m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 11.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.