Šis 2.3 dCi MT RWD L3H2 (150 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Van kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 43 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.5litre |
| Degalų bako talpa | 105litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 950 to 1 220km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Tūris / talpa | 2298cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 350Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2750RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 101.3mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 16.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
|---|---|
| Ilgis | 6198mm |
| Plotis | 2070mm |
| Aukštis | 2500mm |
| Važiuoklės bazė | 3682mm |
| Priekinė ašis | 1750mm |
| Galinė ašis | 1730mm |
| Prošvaisa | 197mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2110kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3500kg |
| Tūris / talpa | 1390kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 3733x1765x1894mm |
| Loading height | 546mm |
| Cargo compartment volume | 13m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 12.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.