Šis 3.2 AT AWD (227 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Opel buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 297Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 3195cm3 |
| Variklio galia | 227bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 600RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 85.6mm |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4575mm |
| Plotis | 1850mm |
| Aukštis | 1704mm |
| Važiuoklės bazė | 2707mm |
| Priekinė ašis | 1562mm |
| Galinė ašis | 1572mm |
| Prošvaisa | 200mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1420litre |
| Min. bagažinės talpa | 420litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1967kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2505kg |
| Tūris / talpa | 538kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1205/1340kg |
| Permitted road-train weight | 3845kg |
| Loading height | 828mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 203km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.6litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 400 to 730km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.8m |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Miestas | 19.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.