Šis 2.0 Turbo MT (190 hp) variklis buvo montuojamas G Coupe 2-doors kėbule, kuris Opel buvo gaminamas nuo 1998m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.9litre |
| Degalų bako talpa | 52litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 420 to 760km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 240km/h |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7second |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 190bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 400RPM |
| Sukimo momentas | 250Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1950up to 5 300 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.55m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 25 |
|---|---|
| Ilgis | 4267mm |
| Plotis | 1709mm |
| Aukštis | 1390mm |
| Važiuoklės bazė | 2606mm |
| Priekinė ašis | 1474mm |
| Galinė ašis | 1462mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1365kg |
| Min. bagažinės talpa | 460litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1150litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 15 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.