Šis 2.0 CDTI MT (165 hp) variklis buvo montuojamas J [Restyling] Sports Tourer wagon 5-doors kėbule, kuris Opel buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 27 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4698mm |
| Plotis | 1814mm |
| Aukštis | 1535mm |
| Važiuoklės bazė | 2685mm |
| Priekinė ašis | 1541mm |
| Galinė ašis | 1551mm |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1956cm3 |
| Variklio galia | 165bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 350Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 2 500 RPM |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 212km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.9litre |
| Degalų bako talpa | 56litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 920 to 1 330km |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.