Šis 1.6 Turbo AT (180 hp) variklis buvo montuojamas J Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Opel buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 21 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 230Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
| Variklio galia | 180bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 79mm |
| Stūmoklio eiga | 81.5mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2200up to 5 400 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4419mm |
| Plotis | 1814mm |
| Aukštis | 1510mm |
| Važiuoklės bazė | 2685mm |
| Priekinė ašis | 1544mm |
| Galinė ašis | 1558mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1235litre |
| Min. bagažinės talpa | 370litre |
| Pakrauto automobilio svoris | 1987kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1490kg |
| Tūris / talpa | 497kg |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 11.5m |
| Maksimalus greitis | 210km/h |
|---|---|
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.5litre |
| Degalų bako talpa | 56litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 950km |
| Kuras | 95 RON |
| Miestas | 12.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.