Šis 2.0 Turbo MT (280 hp) variklis buvo montuojamas J OPC hatchback 3-doors kėbule, kuris Opel buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.1litre |
| Degalų bako talpa | 56litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 520 to 860km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6second |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 280bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 400Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500up to 4 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4466mm |
| Plotis | 1840mm |
| Aukštis | 1482mm |
| Važiuoklės bazė | 2695mm |
| Priekinė ašis | 1584mm |
| Galinė ašis | 1588mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1550kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2045kg |
| Tūris / talpa | 495kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1140/930kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 855x980x768mm |
| Loading height | 793mm |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 13 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.