Šis 2.8 V6 Turbo MT 4x4 (325 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] OPC Sports Tourer wagon 5-doors kėbule, kuris Opel buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.9litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 440 to 890km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.3second |
| Tūris / talpa | 2792cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 325bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 250RPM |
| Sukimo momentas | 435Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5250RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4913mm |
| Plotis | 1856mm |
| Aukštis | 1526mm |
| Važiuoklės bazė | 2737mm |
| Priekinė ašis | 1587mm |
| Galinė ašis | 1590mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1930kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2465kg |
| Tūris / talpa | 535kg |
| Min. bagažinės talpa | 540litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1530litre |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 19.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.