Šis 1.8 MT D (78 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Hečbekas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1984m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 12 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3705mm |
| Plotis | 1560mm |
| Aukštis | 1375mm |
| Važiuoklės bazė | 2420mm |
| Priekinė ašis | 1350mm |
| Galinė ašis | 1300mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Maks. bagažinės talpa | 585litre |
| Min. bagažinės talpa | 298litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 925kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1325kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1769cm3 |
| Variklio galia | 78bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 300RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 80mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 157Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2100RPM |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.6litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 720 to 1 090km |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Miestas | 7.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.