Šis 1.6 MT GTI (113 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Hečbekas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1984m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 12 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3705mm |
| Plotis | 1570mm |
| Aukštis | 1355mm |
| Važiuoklės bazė | 2420mm |
| Priekinė ašis | 1390mm |
| Galinė ašis | 1330mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Maks. bagažinės talpa | 565litre |
| Min. bagažinės talpa | 215litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 850kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1275kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1580cm3 |
| Variklio galia | 113bhp |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 250RPM |
| Sukimo momentas | 131Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 73mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
| Galinė važiuoklė | Torsion beam |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Degalų bako talpa | 50litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.5litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 850km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 196km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.1second |
| Miestas | 11 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.