Šis 1.9 MT (102 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kabrioletas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1983m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kabrioletas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 3705mm |
| Plotis | 1572mm |
| Aukštis | 1381mm |
| Važiuoklės bazė | 2420mm |
| Priekinė ašis | 1392mm |
| Galinė ašis | 1314mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 935kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1265kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1905cm3 |
| Variklio galia | 102bhp |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 142Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Priekinė važiuoklė | Strut |
| Galinė važiuoklė | Trailing arms |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Degalų bako talpa | 50litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.7litre |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 185km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.6second |
| Vidurkis | 10.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.