Šis 1.6 HDi MT (109 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kabrioletas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1998m. iki 2003m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kabrioletas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 3835mm |
| Plotis | 1673mm |
| Aukštis | 1374mm |
| Važiuoklės bazė | 2442mm |
| Priekinė ašis | 1437mm |
| Galinė ašis | 1428mm |
| Prošvaisa | 110mm |
| Min. bagažinės talpa | 175litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1185kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1590kg |
| Tūris / talpa | 405kg |
| Maks. bagažinės talpa | 410litre |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1560cm3 |
| Variklio galia | 109bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 75mm |
| Stūmoklio eiga | 88.3mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 240Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 190km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.2litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.9litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 820 to 1 190km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.5m |
| Miestas | 7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.