Šis 1.4 VTi MT (95 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4045mm |
| Plotis | 1720mm |
| Aukštis | 1470mm |
| Važiuoklės bazė | 2540mm |
| Priekinė ašis | 1467mm |
| Galinė ašis | 1468mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Maks. bagažinės talpa | 925litre |
| Min. bagažinės talpa | 270litre |
| Pakrauto automobilio svoris | 1640kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1232kg |
| Tūris / talpa | 408kg |
| Permitted road-train weight | 2580kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1360cm3 |
| Variklio galia | 95bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 75mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 136Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Stūmoklio eiga | 77mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.8litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.9litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.1second |
| Maksimalus greitis | 185km/h |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 630 to 1 040km |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 9.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.