Šis 1.6 VTi AT (120 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4045mm |
| Plotis | 1720mm |
| Aukštis | 1470mm |
| Važiuoklės bazė | 2540mm |
| Priekinė ašis | 1467mm |
| Galinė ašis | 1468mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Maks. bagažinės talpa | 925litre |
| Min. bagažinės talpa | 270litre |
| Pakrauto automobilio svoris | 1696kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1270kg |
| Tūris / talpa | 426kg |
| Permitted road-train weight | 2516kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
| Variklio galia | 120bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 77mm |
| Stūmoklio eiga | 85.8mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 160Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4250RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 190km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.4second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.8litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.2litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.6litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 520 to 960km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 11.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.