Šis 1.6 HDi MT (110 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4212mm |
| Plotis | 1746mm |
| Aukštis | 1510mm |
| Važiuoklės bazė | 2608mm |
| Priekinė ašis | 1497mm |
| Galinė ašis | 1502mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1328litre |
| Min. bagažinės talpa | 341litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1335kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1770kg |
| Tūris / talpa | 435kg |
| Permitted road-train weight | 3130kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1560cm3 |
| Variklio galia | 110bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 75mm |
| Stūmoklio eiga | 88.3mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 240Nm |
| Galios didinimas | Turbina |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 188km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.9litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 980 to 1 400km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Miestas | 7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.