Šis 1.4 MT (75 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Hečbekas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1993m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 16 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1630mm |
| Ilgis | 4050mm |
| Aukštis | 1380mm |
| Važiuoklės bazė | 2470mm |
| Priekinė ašis | 1405mm |
| Min. bagažinės talpa | 295litre |
| Maks. bagažinės talpa | 615litre |
| Galinė ašis | 1380mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 850kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1290kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1361cm3 |
| Variklio galia | 75bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 800RPM |
| Sukimo momentas | 111Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3400RPM |
| Cilindro skersmuo | 75mm |
| Stūmoklio eiga | 77mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4litre |
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 790 to 1 380km |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Miestas | 8.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.