Šis 1.9 DI-D MT (64 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Hečbekas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1993m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 16 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.4litre |
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 790 to 1 250km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15.3second |
| Tūris / talpa | 1905cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 64bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 600RPM |
| Sukimo momentas | 118Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 80mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4050mm |
| Plotis | 1630mm |
| Aukštis | 1380mm |
| Važiuoklės bazė | 2470mm |
| Priekinė ašis | 1405mm |
| Galinė ašis | 1380mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 930kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1350kg |
| Min. bagažinės talpa | 295litre |
| Maks. bagažinės talpa | 615litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.