Šis 1.8 MT (90 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1985m. iki 1992m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 16 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4580mm |
| Plotis | 1740mm |
| Aukštis | 1440mm |
| Važiuoklės bazė | 2740mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1796cm3 |
| Variklio galia | 90bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 144Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2750RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 165km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 14.5second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.6litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Vidurkis | 10.3 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.