Šis 2.2i MT (120 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1985m. iki 1992m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 16 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.1litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 178km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.9second |
| Tūris / talpa | 2165cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 120bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 174Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4580mm |
| Plotis | 1740mm |
| Aukštis | 1440mm |
| Važiuoklės bazė | 2740mm |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 12.1 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.