Šis 1.6 THP MT (156 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kupė kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 240Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
| Variklio galia | 156bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 77mm |
| Stūmoklio eiga | 85.5mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1400RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 4287mm |
| Plotis | 1845mm |
| Aukštis | 1359mm |
| Važiuoklės bazė | 2612mm |
| Priekinė ašis | 1580mm |
| Galinė ašis | 1593mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Maks. bagažinės talpa | 639litre |
| Min. bagažinės talpa | 321litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1394kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1726kg |
| Tūris / talpa | 332kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 217km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.7litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 590 to 1 060km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Miestas | 11.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.