Šis 5.7 MT (279 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation Kabrioletas kėbule, kuris Pontiac buvo gaminamas nuo 1993m. iki 1997m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kabrioletas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 4968mm |
| Plotis | 1893mm |
| Aukštis | 1340mm |
| Važiuoklės bazė | 2566mm |
| Priekinė ašis | 1542mm |
| Galinė ašis | 1540mm |
| Prošvaisa | 110mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1586kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 5733cm3 |
| Variklio galia | 279bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 800RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 101mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 441Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11litre |
| Degalų bako talpa | 59litre |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Vidurkis | 13.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.