Šis S E-Hybrid 3.0 Tiptronic S AWD (333 hp) variklis buvo montuojamas 958 [Restyling] SUV kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 3.4litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 243km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.9second |
| Tūris / talpa | 2995cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 333bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 500 to 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 440Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000up to 5 250 RPM |
| Variklio tipas | Hibridas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Compressor |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4855mm |
| Plotis | 1939mm |
| Aukštis | 1705mm |
| Važiuoklės bazė | 2895mm |
| Prošvaisa | 215mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2350kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3050kg |
| Tūris / talpa | 700kg |
| Min. bagažinės talpa | 580litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1690litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Vidurkis | 4.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.