Šis Turbo S 4.8 Tiptronic S AWD (570 hp) variklis buvo montuojamas 958 [Restyling] SUV kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1939mm |
| Ilgis | 4855mm |
| Aukštis | 1702mm |
| Važiuoklės bazė | 2895mm |
| Min. bagažinės talpa | 670litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1780litre |
| Prošvaisa | 215mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2235kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2900kg |
| Tūris / talpa | 720kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4806cm3 |
| Variklio galia | 570bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 800Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500up to 4 000 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 284km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.1second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.5litre |
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 630 to 1 120km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Miestas | 19.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.