Šis 3.0 AT 4WD (220 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Sedanas kėbule, kuris Subaru buvo gaminamas nuo 1998m. iki 2003m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 289Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 2999cm3 |
| Variklio galia | 220bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 80mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4605mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1410mm |
| Važiuoklės bazė | 2650mm |
| Priekinė ašis | 1465mm |
| Galinė ašis | 1465mm |
| Prošvaisa | 155mm |
| Min. bagažinės talpa | 450litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1490kg |
| Maks. bagažinės talpa | 450litre |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9litre |
| Degalų bako talpa | 64litre |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | A few levers and rods |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Vidurkis | 10.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.