Šis 3.3 CVT 4WD (211 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Hybrid crossover 5-doors kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.6litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Kuras | 95 RON |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.3second |
| Tūris / talpa | 3310cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 211bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 288Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Variklio tipas | Hibridas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 83mm |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4755mm |
| Plotis | 1845mm |
| Aukštis | 1690mm |
| Važiuoklės bazė | 2715mm |
| Priekinė ašis | 1575mm |
| Galinė ašis | 1550mm |
| Prošvaisa | 185mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1930kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 7.3 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.