Šis 2.7 AT 4WD L2H2 (151 hp) variklis buvo montuojamas H200 [Restyling] Van kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 2693cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 151bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 800RPM |
| Sukimo momentas | 241Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 95mm |
| Stūmoklio eiga | 95mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 23 |
|---|---|
| Ilgis | 4840mm |
| Plotis | 1880mm |
| Aukštis | 2105mm |
| Važiuoklės bazė | 2570mm |
| Priekinė ašis | 1655mm |
| Galinė ašis | 1650mm |
| Prošvaisa | 195mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1990kg |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 14.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.