Šis 3.0 D-4D MT L1H1 (144 hp) variklis buvo montuojamas H200 [Restyling] Van kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.1litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Tūris / talpa | 2982cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 144bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 400RPM |
| Sukimo momentas | 300Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1200up to 3 200 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 103mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
|---|---|
| Ilgis | 4695mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1980mm |
| Važiuoklės bazė | 2570mm |
| Priekinė ašis | 1470mm |
| Galinė ašis | 1465mm |
| Prošvaisa | 195mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1830kg |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 8.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.