Šis 3.5 AT AWD (249 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation [Restyling] SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2016m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4890mm |
| Plotis | 1925mm |
| Aukštis | 1770mm |
| Važiuoklės bazė | 2790mm |
| Priekinė ašis | 1635mm |
| Galinė ašis | 1650mm |
| Prošvaisa | 200mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2110kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2760kg |
| Tūris / talpa | 650kg |
| Min. bagažinės talpa | 269litre |
| Maks. bagažinės talpa | 813litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1340/1590kg |
| Permitted road-train weight | 4760kg |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.5litre |
| Degalų bako talpa | 72litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 950km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.8second |
| Tūris / talpa | 3456cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 249bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 000 to 6 600RPM |
| Sukimo momentas | 356Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4700RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 83mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 15.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.