Šis 4.6 AT (309 hp) variklis buvo montuojamas J200 [2-й Restyling] SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1980mm |
| Ilgis | 4950mm |
| Aukštis | 1955mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1650mm |
| Min. bagažinės talpa | 259litre |
| Maks. bagažinės talpa | 909litre |
| Galinė ašis | 1645mm |
| Prošvaisa | 230mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2585kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3350kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1630/1950kg |
| Permitted road-train weight | 3500kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4608cm3 |
| Variklio galia | 309bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 439Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3400RPM |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 83mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 195km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.6second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.9litre |
| Degalų bako talpa | 93litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 510 to 820km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Miestas | 21.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 16.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.