Šis 4.2 TD MT (164 hp) variklis buvo montuojamas J70 [2-й Restyling] J78 crossover 3-doors kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.4litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 790km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO II |
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Tūris / talpa | 4164cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 164bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 400RPM |
| Sukimo momentas | 380Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2200RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 8 |
|---|---|
| Ilgis | 4980mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 2080mm |
| Važiuoklės bazė | 2980mm |
| Priekinė ašis | 1435mm |
| Galinė ašis | 1420mm |
| Prošvaisa | 215mm |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Drive axle, Helical springs, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 13.1 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.