Šis 4.2 D MT (130 hp) variklis buvo montuojamas J70 [3-й Restyling] Crossover 5-doors kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4896mm |
| Plotis | 1870mm |
| Aukštis | 1940mm |
| Važiuoklės bazė | 2730mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 3000kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 4500kg |
| Priekinė ašis | 1515mm |
| Galinė ašis | 1460mm |
| Prošvaisa | 230mm |
| Permitted road-train weight | 1500kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4164cm3 |
| Variklio galia | 130bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 100mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 285Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2200RPM |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.5litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO II |
| Maksimalus greitis | 150km/h |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 13.2m |
| Priekinė važiuoklė | Drive axle, Helical springs, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 13.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.