Šis 4.2 TD MT J81V (165 hp) variklis buvo montuojamas J80 Crossover 5-doors kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1997m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1930mm |
| Ilgis | 4970mm |
| Aukštis | 1860mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1595mm |
| Min. bagažinės talpa | 830litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1370litre |
| Galinė ašis | 1600mm |
| Prošvaisa | 210mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2260kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2960kg |
| Tūris / talpa | 350kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4163cm3 |
| Variklio galia | 165bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 600RPM |
| Sukimo momentas | 360Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000up to 2 500 RPM |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 100mm |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 95litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.3litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 610 to 930km |
| Maksimalus greitis | 165km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 16.4second |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 12m |
| Miestas | 17.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.