Šis 1.5 MT standard roof (70 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation [Restyling] Minivenas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1986m. iki 1992m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 28 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.5litre |
| Degalų bako talpa | 48litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 590 to 870km |
| Kuras | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1486cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 70bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 800RPM |
| Sukimo momentas | 115Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 8.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4070mm |
| Plotis | 1650mm |
| Aukštis | 1755mm |
| Važiuoklės bazė | 2100mm |
| Priekinė ašis | 1420mm |
| Galinė ašis | 1385mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1110kg |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 9.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.