Šis 2.0 MT AWD skylight roof (88 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation [Restyling] Minivenas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1986m. iki 1992m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 28 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8litre |
| Degalų bako talpa | 52litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 480 to 760km |
| Kuras | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 88bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 800RPM |
| Sukimo momentas | 155Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4070mm |
| Plotis | 1650mm |
| Aukštis | 1935mm |
| Važiuoklės bazė | 2100mm |
| Priekinė ašis | 1425mm |
| Galinė ašis | 1415mm |
| Prošvaisa | 180mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1450kg |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 13.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.